Aktualności

Świąteczne spotkanie głuchoniewidomych 2022

18 grudzień 2022

2 grudnia mieliśmy przyjemność spotkać się we wspaniałym gronie naszych przyjaciół i wolontariuszy. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji spotkania. Wszystkich, którzy się jeszcze wahają czy działać społecznie czy nie, odpowiadamy „jak najbardziej TAK” i zapraszamy do współpracy i wspólnego działania.

Warsztaty mydlarskie

28 listopad 2022

19 listopada spotkaliśmy się w lokal w Bytomiu na warsztatach z robieniu mydełek.

Wycieczka po ogrodzie botanicznym w Mikołowie

27 sierpnia 2022

W sobotę, 20 sierpnia mieliśmy przyjemność odwiedzić Śląski Ogród Botaniczny – Związek Stowarzyszeń w Mikołowie, gdzie wysłuchaliśmy ciekawego wykładu na temat roślin i zwierząt. Mięliśmy także możliwość dotykać różnorodnych roślin, potrzymać na dłoni ciekawe owady oraz powąchać wielu ziół. Wydarzenie mogło się odbyć dzięki naszym darczyńcom, za co bardzo dziękujemy. Zapraszamy do fotorelacji na facebooku

Wycieczka do Alpakarnii

2 lipca 2022

„Dzień bez alpak to dzień stracony”, dlatego dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do największej alpakarnii na południu Polski, czyli do Alpakarnia „alpakacafe” Poczesna Wycieczka była cudowna, mieliśmy możliwość podotykać i pokarmić prawdziwe alpaki, kozy, barany, osiołki, a nawet wielbłąda. Zwierzaki bardzo towarzyskie, a zwłaszcza jak miało się dla nich jedzonko.

Powołanie nowego Prezesa Śląskiej Fundacji Pomocy Głuchoniewidomym

23 marca 2022

Od marca 2022 roku funkcję Prezesa Zarządu Śląskiej Fundacji Pomocy Głuchoniewidomym obejmuje nasza wieloletnia współpracowniczka i wolontariuszka Anna Babczyńska. O Ani możecie poczytać na naszej stronie fundacyjnej www.sfpg.org.pl w zakładce o nas. Cała ekipa SFPG życzy Ani zadowolenia z dalszego działania w Fundacji, samych sukcesów i wytrwałości 😉 A już wkrótce będziemy informować o spotkaniach fundacyjnych i wydarzeniach, które planujemy zrealizować.